Manažer kvality ve strojírenství - Brno

ID pracovní pozice: 20200506-MKVS-BR

Pro významnou českou společnost působící ve strojírenství hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Manažer kvality ve strojírenství - Brno a okolí.
Společnost působí v okolí Brna. Patří mezi významné dodavatele strojírenských technologií mnoha odběratelům v České republice, Německu, Rakousku a dalších zemích. Společnost působí v České republice a je stabilním zaměstnavatelem. Svým zaměstnancům nabízí zajímavé pracovní prostředí, stabilitu a lidský přístup.

Přidejte se do týmu a pracujte na zajímavých projektech v oblasti strojírenství.

Náplň práce

  • budete se věnovat systémům řízení se zaměřením na strojírenství
  • ponesete zodpovědnost za dodržování systémů řízení a jejich implementaci
  • budete spolupracovat s ostatními manažery ve společnosti

  • pravidelně budete reportovat vedení společnosti
  • budete optimalizovat procesy ve společnosti a navrhovat zlepšení

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání, systémy managementu výhodou
  • znalost norem ISO 9001, ISO 14001
  • znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • flexibilita

  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost naslouchat
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • odolnost vůči stres
  • čestné a slušné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC

Přivítáme

  • dlouholeté zkušenosti z obdobné pozice nebo systémů řízení
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • možnost výuky jazyků

  • zázemí středně velké společnosti

Plat

  • mzda dle kvality Vaší práce - až 55 000,- Kč
  • osobní ohodnocení dle výsledků

Místo výkonu práce

Brno a okolí

Kontakt

Své životopisy, společně s ID pozice 20200506-MKVS-BR, zasílejte na:
E-mail: jobs@emoravia.cz

Datum zadání nabídky

4. srpna 2021
Page generated in 1.3493 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál