Benzina nabízí vysokorychlostní bezdrátový internet na každé čerpací stanici

Benzina nabízí vysokorychlostní bezdrátový internet na každé čerpací stanici

Benzina pokryla všech svých 385 čerpacích stanic vysokorychlostním bezdrátovým internetem. Stala se tak jedinou sítí čerpacích stanic v Česku, která nabízí rychlou Wi-Fi zdarma v celé své síti včetně samoobslužných stanic.

 „Pracujeme na průběžné modernizaci vzhledu našich stanic, rozšiřujeme nabídku doplňkového zboží a rozsah občerstvení. A zároveň se ptáme našich zákazníků, co od nás očekávají dále. Zjistili jsme, že připojení k internetu je pro ně důležité. A tak nyní nabízíme i Wi-Fi. Zdarma a všude,“ vysvětlila Agnieszka Bobrukiewicz, vedoucí odboru marketingu Benziny, a dodala: „Kromě stabilního a rychlého připojení nabízíme na vybraných čerpacích stanicích také možnost dobít si mobil, tablet či notebook přímo v relaxační zóně.“

Zdarma a bez omezení přenesených dat

Benzina nabízí vysokorychlostní připojení zdarma a bez omezení přenesených dat. Zákazníci rozeznají síť na první pohled, na všech čerpacích stanicích je pojmenovaná free_wifi_Benzina. Připojit se lze jednoduše a bez hesla během pár vteřin, délka připojení je stanovena na velmi komfortní dvě hodiny. Pokud by zákazník přesto potřeboval více času, bez problémů se na přihlašovací stránce opětovně zdarma přihlásí. Maximální rychlost je až 20 Mbit/s (upload i download), která je závislá na počtu aktuálně připojených zařízení.
 

Zdroj informací

BENZINA a Hamri.cz

Datum

12.7.2017

Page generated in 1.1703 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál