Jedna z největších prodejen Albert na Moravě je v novém

Jedna z největších prodejen Albert na Moravě je v novém

Ostrava patří mezi město s nejvíce remodelovanými prodejnami Albert v republice v letošním roce. Poslední kompletně modernizovaný hypermarket na periferii města patří mezi ty největší. Prodejna prošla kompletní přestavbou od podlahy, nábytku až po uspořádání. Zákazníci ocení její přehlednost, vzdušný moderní vzhled a širokou nabídku čerstvého sortimentu. Zároveň zde najdou mnoho inovací a vybavení, které pomáhá šetřit energii a životní prostředí.

Hypermarket v obchodním centru na ostravském předměstí Dubina je zde již více než 20 let a má stále zákazníky z blízkého sídliště, ale i z přilehlých obcí, kteří sem jezdí za většími nákupy. Po třech týdnech se nyní otevřel v novém. Došlo k výměně podlahy, nábytku, přemístění úseků čerstvých a trvanlivých potravin pro větší přehlednost a pohodlný nákup a také k přestavbě skladu. „Měl jsem možnost mluvit jak s několika našimi zákazníky, tak dodavateli a všichni jsou z prodejny uneseni. Celý prostor je přehledný a krásně uspořádaný“ popisuje její manažer Radek Bebčák.

Moderní obchod s inovacemi

Na prodejní ploše o 3 500 metrech najdou zákazníci několik inovací. Patří mezi ně například elektronické cenovky, které poskytují kromě aktuální ceny i detailnější informace o produktu. Dále také samoobslužné pokladny či teplý gril s připravenými hotovými jídly. Rozšířil se úsek trvanlivých potravin, oddělení Zdravě s Albertem nebo Tržnice u Alberta, kde nechybí ani produkty i v bio kvalitě. Ve Fresh baru najdou zákazníci čerstvé šťávy či hotová jídla z Albert Fresh Bistra.

Modernizací prošly i chlazené úseky, kde jsou nyní uzavřené chladící jednotky, které šetří energii, či oddělení Pekařství u Alberta, kde si zákazníci vybírají čerstvě napečené pečivo z uzavřených násypníků. Dvě hodiny před zavírací dobou pak probíhá speciální sleva 50 % na pečivo. Díky této akci, která je i na dalších vybraných prodejnách, se Albertu daří ještě více snižovat množství neprodaných potravin.

O plně zásobenou a vždy připravenou prodejnu a příjemný nákup se stará kolem stovky zaměstnanců, kteří tvoří skvělý tým. „Chvilku trvá, než si člověk zvykne na fungování prodejny a nové procesy, ale díky výbornému kolektivu se nám to povedlo velice rychle. Máme skvělé kolegy, se kterými je radost pracovat,“ chválí si svůj tým Radek Bebčák.

Zdroj informací

Albert Česká republika, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

28. července 2021

Fotogalerie

DoporučujemeFacebook

Page generated in 1.2254 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál