Albert otevřel další novou prodejnu. Sídlí v Novém Jičíně

Albert otevřel další novou prodejnu. Sídlí v Novém Jičíně

Po obchodě na brněnské Kociánce je supermarket v Novém Jičíně již druhou nově otevřenou prodejnou v průběhu jednoho měsíce. Nový supermarket v Obchodním centru Javor nabízí širokou nabídku čerstvých i trvanlivých potravin, včetně zdravých produktů, tržnici s ovocem a zeleninou či lednici s tapas nebo sushi. Nechybí samoobslužné pokladny pro urychlení nákupu, gril i samoobslužný teplý pult či moderní chladící zařízení.

Prodejna Albert je umístěná v Obchodním centru Javor, které prošlo kompletní rekonstrukcí a navštěvují ho nejčastěji obyvatelé blízkého sídliště. Zákazníci supermarketu můžou vybírat ze širokého sortimentu s důrazem na čerstvost i na produkty podporující zdravý životní styl. Nechybí ani sekce Zdravě s Albertem, která nabízí také sortiment pro různá zdravotní omezení či stravovací návyky, ať už jde o produkty bio, veganské či vegetariánské, bez lepku, cukru či laktózy.

První zákazníci obchodu se shodli, že se jim v něm bude dobře nakupovat. Dříve museli navštěvovat vzdálený hypermarket, takže je těší, že mají prodejnu blízko. „Zákazníci jsou spokojeni, bydlí tu senioři, ale i rodiny s dětmi a všichni v naší prodejně najdou, co potřebují. Sortiment máme opravdu pestrý, a navíc i krásně moderně uspořádaný," popisuje manažerka Šárka Nováková.

V prodejně nechybí ani inovace a moderní technologie jako samoobslužné pokladny, které urychlují nákup či teplotní čidla, která hlídají jakýkoliv výkyv teplot a šetří energii. Její spotřebu pomáhá snižovat kromě jiného i moderní chladící nábytek.

O příjemný a pohodlný nákup zákazníků se v supermarketu stará tým 19 lidí a několika brigádníků.

Zdroj informací

Albert Česká republika, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

23. října 2022

Fotogalerie

Page generated in 1.2479 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál